نان های غنی شده

نان غنی شده با آرد هسته سرشار از فیبر خوراکی، عناصر ضروری مفید برای بدن و آنتی اکسیدان طبیعی است.استفاده از نان هسته خرما به دلیل دارا بودن فیبر بالا باعث کاهش چربی، کلسترول و فشار خون میشود و همچنین به کاهش وزن کمک میکند و هنگام خرید محصولات لاغری از آن می توان نام برد. از خواص درمانی نان هسته خرما میتوان به درمان و کنترل بیماری هایی همچون بیماری های گوارشی، چاقی و دیابت اشاره کرد.

دمنوش ها

دم نوش هسته خرما یا قهوه خرما یک دمنوش سنتی با خواص سلامت بخش مثل کنترل قند خون و کاهش چربی خون است.فیبر بالای محلول در دم‌نوش هسته خرمای فلاوینا با ایجاد محیط مناسب برای رشد میکروارگانیسم‌ها و با پاک‌سازی سیستم گوارش به سلامت آن کمک می‌کند. همچنین املاح و آنتی‌اکسیدان‌های موجود در آن از سرطان دستگاه گوارش جلوگیری کرده، ایمنی بدن را افزایش می‌دهند و قند خون را تعدیل می‌سازند. در هنگام خرید قهوه خرما به نام و اعتبار شرکت تولیدکننده آن دقت نمایید.

روغن های ارگانیک

روغن هسته خرما با رنگ زرد طلایی حاوی ترکیبات فلاونوئیدی و شبیه به روغن زیتون برای سلامت مو مناسب است. دلیل خرید روغن هسته خرما بسیاری باز افراد استفاده از آن در تولید محصولات مختلف می باشد:

1-کاربرد روغن هسته خرما در محصولات آرایشی و بهداشتی

2- کاربرد روغن هسته خرما در تولید محصولات غذایی

3- کاربرد در تولید محصولات محافظت کننده در برابر اشعه ماوراء بنفش

مواد اولیه فراسودمند:

استابلایزرها

استابلایزر در صنعت غذا ترکیباتی که برای افزایش قوام محصول،پایداری محصول،افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده روی محصول بکار می رود و ترکیبات آن برای صنایع مختلف متفاوت است. استابلایزر مواد غذایی یک ماده تثبیت کننده است که برای بهبود ساختار مواد غذایی به آن افزوده میشود به نوعی که هر نوع استابلایزر مواد غذایی میتواند خواسته نوعی از مشتریان را برطرف کند.

فیبرهای خوراکی

فیبرهای خوراکی مخلوط از سلولز و همی سلولز بدون رنگ و بو، با قابلیت جذب آب و روغن زیاد هستند.بسیاری از محققین افزودن آرد هسته خرما را به دلیل محتوای زیاد فیبر موجود در آن جایگزین مناسبی برای سبوس دانسته‌اند.هسته خرما در تسکین درد دندان نیز مفید است بدین صورت که مقداری از آن را بر روی دندان قرار داده و بخاطر طعم تلخ و خاصیت انقباضی ان درد تسکین می یابد ازمایش های فراوانی تاثیر هسته خرما را بر بیماری قند و درمان قطعی قند خون ورا اثباط نموده و در هنگام خرید محصولات ضد دیابت از آن نام می برند. همچنین در جلوگیری از ابتلا به بیماری سرطان مفید می باشد.

خرید آنلاین

جهت خرید آنلاین محصولات روی عکس بالا کلیک کنید