دمنوش هسته خرما

دمنوش هسته خرما در طول روز می‌توان حس شادابی و لذت آرامش را تجربه نمود. قهوه خرما فلاوینا از دانه‌های خرمایی که با دقت جدا شده و با نظارت کامل به‌صورت روزانه برای مصرف شما آماده گشته تولید می‌شود تا برای شما خاطره‌ای بی‌نظیر از به‌یادماندنی را فراهم سازد. دستور تهیه این دم‌نوش از سالیان دور سینه‌به‌سینه به ما رسیده تا با بهره‌گیری از دانش روز و بهینه‌سازی شرایط تولید، کیفیتی ممتاز را برای مصرف‌کنندگان فراهم آوریم. قهوه خرمای فلاوینا از دانه‌های ارگانیک و دست‌چین شده خرما تهیه شده و فاقد هرگونه مواد شیمیایی، افزودنی و نگهدارنده بوده تا سلامت کامل مصرف‌کنندگان ما را تضمین کند. بسیاری از افراد به دلیل خواص بسیار آن اقدام به خرید قهوه خرما نمایند.

چای خرما

چای خرما فلاوینا جایگزین مناسبب چای است ، ما با ابتکار جالب از این میوه، چایی پرخاصیت برایتان مهیا ساختیم که بسیار خوش طعم و خوش رنگ بوده و به خاطر نداشتن مضرات چای های صنعتی می‌توان جایگزین چای های دیگر شود.

پودر چای ماسالا

چای ماسالا یکی از نوشیدنی‎های خوش‌طعم و گرمی است که به هند تعلق دارد. نوشیدن یک لیوان چای ماسالا در طول روز، خواص درمانی بسیاری دارد. پودر چای ماسالا فلاوینا از ترکیبات معطر همانند، زنجبیل، هل، دارچین، میخک و فلفل سیاه تهیه می‎شود. برای تهیه یک فنجان چای ماسالا با طعم گرم و دلنشین دو قاشق مربا خوری از پودر چای ماسالا فلاوینا را در آب جوش یا شیر داغ حل کرده و میل نمایید.

پودر موکا فوری

موکا، یک نوشیدنی دوست داشتنی از مخلوط قهوه و کاکائو است که همزمان خوشمزگی شکلات و نشاط قهوه را برایتان به ارمغان می آورد. پودر موکا فوری فلاوینا از بهترین نوع شکلات و قهوه فوری همراه با شکر تهیه شده و کار را برایتان آسان کرده است. نوشیدن یک فنجان از آن نشاط و شادی را برای شما و مخصوصا کودکان به همراه دارد. برای تهیه یک فنجان موکا با طعم دلنشین قهوه و شکلات دو قاشق مربا خوری از پودر موکا فلاوینا را در آب جوش یا شیر داغ حل کرده و میل نمایید.

پودر کاپوچینو

کاپوچینو، یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های دنیاست که بوی تازه قهوه و شیر، همچنین طعم دلنشین آن باعث می‌شود که هرکسی به آن اعتیاد پیدا کند.کاپوچینو فلاوینا از اسپرسو، شیر و فوم شیر تشکیل شده و برای فرآوری این محصول از مواد اوليه با کیفیت استفاده می‌شود. برای تهیه یک فنجان کاپوچینو با عطر و طعم دلنشین دو قاشق مربا خوری از پودر کاپوچینو فلاوینا را در آب جوش یا شیر داغ حل کرده و میل نمایید.

پودر هات چاکلت

هات‌چاکلت یا شکلات داغ، یکی از نوشیدنی‌های وسوسه کننده است که که از پودر کاکائو، شکر، شیر گرم یا آب وتهیه می‌شود. پودر هات چاکلت فلاوینا از بهترین مواد با طعم دلچسب شکلات تهیه شده و نوشیدن یک فنجان آن خاطره شیرین لحظات دوست داشتنی زندگی را به یادتان می‌آورد. برای تهیه یک فنجان هات چاکلت با طعم دلنشین شکلات دو قاشق مربا خوری از پودر هات چاکلت فلاوینا را در آب جوش یا شیر داغ حل کرده و میل نمایید.

پودر کافی میکس

کافی میکس 3X1 یک نوشیدنی بر پایه قهوه است که به دلیل پودر خامه‌ای کننده طعم دلچسب قهوه را تکمیل مینماید. پودر کافی میکس فلاوینا حاوی پودر قهوه فوری، شکر، پودر خامه ای کننده بوده و از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. نوشیدن یک فنجان از آن انرژی از دست رفته شما را باز خواهد گرداند و طعم دلنشین آن آرامش را به شما هدیه می دهد. برای تهیه یک فنجان هات کافی میکس با طعم منحصر به فرد دو قاشق مربا خوری از پودر کافی میکس 3X1 فلاوینا را در آب جوش یا شیر داغ حل کرده و میل نمایید.

پودر قهوه ترک

قهوه ترک در کشورهای خاورمیانه اروپایی از جمله ترکیه، ایران و یونان ایجاد شده است. قهوه ترک که از دانه های برشته شده قهوه تهیه می شود، به خاطر طعم قوی و روش خاص تهیه و سرو آن یکی از نوشیدنی های محبوب در ترکیه و یونان و بسیاری از کشورهای جهان است. پس از اضافه کردن پودر قهوه و رسیدن به مرحله مورد نظر، آن را در قهوه جوش بریزید و سپس در فنجان میل کنید. مصرف قهوه ترک به صورت ناشتا باعث، افزایش غلظت کافئین نسبت به سایر روش های مصرفی می شود.